vkcroatiaturanj.hr
2012
31.7.

Poraz mlađih kadeta od Biograda

31.7. u Turnju u 21:00 sat odigrana je utakmica mlađih kadeta između VK Croatia Turanj i Biograda.
Gosti su zasluženo slavili 2:5 (0:0,0:1,0:2,2:2) nakon teške borbe u prvom poluvremenu, koje je završilo vodstvom gostiju od samo 1:0.
U trećoj četvrtini, gosti su ostvarili značajnije vodstvo, te su u četvrtoj četvrtini samo zadržali ranije ostvarenu prednost.
Mlađi kadeti VK Croatie Turanj, za sada iz tri odigrane utakmice imaju samo jednu pobjedu i to onu koju su ostvarili u Sv. Filipu i Jakovu protiv ekipe Gusara rezultatom 1:3. Važno je napomenuti da ekipa Gusara igra van konkurencije, iz razloga što imaju četiri igrača rođena prije 1999. god., ali unatoč ovoj činjenici mali Turanjci su slavili u gostima golovima Kuzme Santinija i dvostrukog strijelca Roka Budanovića.

Objavio Niko za Mlađi kadeti | Komentari isključeni za Poraz mlađih kadeta od Biograda