vkcroatiaturanj.hr
2013
21.7.

Nova pobjeda seniora

Croatia je u trećem kolu pobjedila Tisno 16:10 u Turnju te se s tom pobjedom izjednačila na vrhu sa Gusarom i Albamarisom! Sve tri ekipe imaju po 6 bodova, odnosno po dvije pobjede iz tri utakmice! U drugoj utakmici trećeg kola Gusar je kod kuće pobjedio Albamaris također sa 16:10.

Utakmica je u početku bila neizvjesna, i iako se vidjelo da je Croatia kvalitetnija ekipa nikako nije uspjela napraviti prednost! Prva četvrtina je završila vodstvom Croatie 2:1, nakon početnog vodstva domaćina od 2:0, a na poluvremenu je rezultat bio 6:6! Momčadi se se izmjenjivale u vodstvu sve do polovine susreta!

U trećoj četvrtini Croatia je rješila pitanje pobjednika. U ovom razdoblju utakmice Croatia je napokon ušla ozbiljno u igru te je pokazala dominaciju i otišla na nedostižnih 12:6!

Posljednju četvrtinu Croatia je samo održavala postignutu prednost od 6 pogodaka te je na kraju završila utakmicu rezultatom 16:10!