vkcroatiaturanj.hr
2013
14.8.

Kadeti Croatie pobjedili prvake

Večeras su kadeti Croatie pobjedili Okruk, koji je u prošlom kolu matematički osigurao naslov u kadetskoj konkurenciji, sa 13:1 (3:0, 0:0, 4:1, 6:0). Okruk je došao u potpuno promjenjenom sastavu u odnosu na utakmicu u Okrugu kada su pobjedili 14:7.

Croatia je ušla bolje u utakmicu, te je već u prvoj četvrtini pokazala u kojem će smjeru ići ova utakmica. Golovima Vice Mandića, Josipa Skelina i Mate Santinija povela je sa 3:0 i pokazala da je bolja ekipa od Okruka večeras.

U drugoj četvrtini Croatia je nastavila sa odličnom obranom, ali u napadu je bilo dosta nervoze, tako da je ova četvrtina završila bez pogodaka. Najbolju šansu, iz peterca, nije iskoristio kapetan na današnjoj utakmici Mate Santini.

U treću četvrtinu Croatia ulazi sa dva gola, prvo Josipa Skelina a nakon toga i Mate Santinija. Za Okruk pogađa Petar Jurić i smanjuje na 5:1 nakon gotovo polovine četvrtine. Do kraja četvrtine za Croatiu još pogađaju po jednom Josip Bepo Kadija i Mate Santini.

Posljednja četvrtina bila je najbolja za Croatiu Turanj, iako su u ovoj četvrtini svi igrači dobili svoj dio minutaže, pa su tako danas debitirali Leon Garić rođen 2003. i Grgo Volarević rođen 2004., a osim njih igrali su i Karlo Kadija (rođ. 2003.) i Luka Dušević (rođ. 2002.), koji je postigao i svoj prvi pogodak u karijeri. Prije njega u ovoj četvrtini su strijelci bili Mate Santini i Josip Bepo Kadija. Do kraja susreta mrežu su zatresli po treći put Josip Bepo Kadija i Vice Matković, obojica iz peterca. Vicu Matkovića je u posljednje tri minute na golu zamjenio Josip Skelin. Utakmicu je zaključio kapetan domaćih Mate Santini svojim petim golom iz igre večeras.

trener: Nikola Deković

U drugoj utakmici 7. kola Biograd je pobjedio Gusara 13:8.

3. Betina      3 0 1 2   24:41  1

Objavio Niko za Kadeti | Komentari isključeni za Kadeti Croatie pobjedili prvake