vkcroatiaturanj.hr
2012
6.8.

Još jedna pobjeda seniora

Seniori Croatie Turanj u 6 su kolu 3HVL ostvarili i 3 pobjedu. Nadigrali smo Tisno 17:8 (4:1, 2:0, 5:3, 6:4) u Turnju.

Najbolji strijelac je bio Toni Vidas sa četiri pogotka, a po tri su zabili Ivan Lučić i Marko Šarić. Po dva gola su postigli kapetan Kuzme Santini, Zvonimir Lakoš i golman Croatie Dinko Mandić koji je u prve 3 četvrtine primio samo 4 gola, a u posljednjoj četvrtini kada je dobio priliku dokazati se u napadu odlično reagirao i pokazao se uspješan i kao napadač.

Najbolji strijelac Croatie u dosadašnjem dijelu prvenstva, Aleksandar Raić postigao je samo jedan pogodak, očito da je osjetio da u ovoj utakmici može odigrati malo opuštenije jer se momčad Tisna pokazala kao nedorastao protivnik u ovoj utakmici. Međutim, Aco je svejedno bio odličan, odigrao je čvrsto u obrani i često tražio i nalazio slobodne igrače u napadu.

Još da nam se u sastav vrati ozlijeđeni Vice Torić, u ovom sastavu možemo tražiti bodove protiv svih ekipa!