vkcroatiaturanj.hr
2013
28.7.

Croatia pregazila Albamaris

Croatia je u Turnju pokazala koliko je bolja od Albamarisa pobjedivši ih 16:2, te im je tako uzvratila za poraz u Biogradu 17:16 iz prvog dijela prvenstva nakon brutalne krađe Šibenskog suca. Istina, nije ni danas sudac mazio Croatiu, ali kako je već poznato u vaterpolu, nažalost, sudac vidljivo potpomaže slabiju ekipu, što je u ovom slučaju bio Albamaris!
Prvu četvrtinu Albamaris se uspio držati koliko toliko u igri pa je završilo samo 2:0 za domaće. Još i do poluvremena su imali kakav takav rezultat, poluvrijeme je završilo 5:0. Ali u drugom dijelu, na igralištu normalnih dimenzija, za razliku od onoga u Biogradu ( igra se po širini bazena) Albamaris nije imao nikakve šanse protiv mlade ekipe Croatie! U trećoj četvrtini utakmice Croatia je bila bolja 5:1, a u četvrtoj 6:1.