vkcroatiaturanj.hr
2012
9.8.

Croatia-Gusar 3:3

Mlađi kadeti Croatie Turanj u 7 su kolu B-prvenstva Hrvatske odigrali sa Gusarom iz Sv. Filipa i Jakova 3:3 (1:0, 1:1, 1:1, 0:1). Nakon pobjede u gostima 3:1, u Turnju je ponovno bilo malo golova, samo 3:3!

Croatia je bolje otvorila utakmicu i povela 1:0 golom Roka Budanovića.

U drugoj četvrtini prvi ponovno zabija Roko Budanović i to sa igračem više za vodstvo Croatie 2:0!Međutim, Gusar sa igračem više smanjuje na 2:1 preko Marka Barbaroše samo 8 sekundi prije poluvrmena.

Croatia preko Vice Matkovića ponovno bježi na dva razlike 3:1. Venci Bačić pogađa za 3:2 sredinom 3 četvrtine.

Na kraju Marko Barbaroša svojim drugim golom poravnava na 3:3, iz kontranapada nakon greške Croatijinih igrača.

Važno je napomenuti da Gusar u ovoj kategoriji nastupa izvan konkurencije iz razloga što nema dovoljno igrača rođenih 1999. godine ili kasnije, pa nastupa sa četiri starija igrača.

Croatia za sada iz 6 utakmica u mlađim kadetima ima 3 pobjede, 1 neriješeni rezultat i dva poraza.

Objavio Niko za Mlađi kadeti | Komentari isključeni za Croatia-Gusar 3:3